Portal prowadzi grupa niezależnych
dystrybutorów Dr Nona International Ltd.
Odsłon strony:
610181
Polski English Espanol Deutsch US English

Sklep Dr Nona

Dodatki spożywcze

Dodatki spożywcze Dr Nona - preparaty ziołowe - Sklep Dr Nona

Na nasze zdrowie ogromny wpływ ma sposób, w jaki się odżywiamy, urozmaicenie składników pokarmowych, a co za tym idzie, prawidłowa przemiana materii. Współczesna żywność nie dostarcza odpowiedniej ilości witamin i mikroelementów niezbędnych, aby organizm człowieka funkcjonował prawidłowo. Dzisiejszy styl życia również nie pomaga nam zapewnić codziennej, pełnowartościowej diety, koniecznej by organizm miał siłę i mógł się regenerować.
Możemy się bronić przed szkodliwościami oczyszczając nasz organizm, pozbywając się metali ciężkich i związków toksycznych, przywracając prawidłową przemianę materii i harmonijne funkcjonowanie całego organizmu.

Stosując dodatki spożywcze należy pamiętać o tym, że nie dają one natychmiastowego efektu. Aby w pełni odczuć ich działanie potrzeba od 1 - 3 miesięcy, a w szczególnie trudnych przypadkach - powyżej 3 miesięcy. Dłuższy okres przyjmowania preparatów pozwala zregenerować organizm, nawet w przypadkach chorób chronicznych.

Chocoseen Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

CHOCOSEEN dodatki spożywcze Dr Nona
łagodny kakaowy napój dla całej rodziny. Zawiera dzienną dawkę witamin i minerałów i dzięki temu idealnie chroni zdrowie. Wzmacnia układ immunologiczny. Pobudza umysł do pracy, działa regenerująco na organizm zarówno po wysiłku fizycznym jak i psychicznym. Chocoseen to pyszny dodatek do mleka, doskonały z wodą, wspaniale smakuje na zimno i na ciepło. W skład tego smacznego, czekoladowego napoju włączona jest podstawowa odżywcza receptura witamin i minerałów (witamina A, kompleks witamin grupy B (B2, B3, B6, B12), witamina C, witamina D3, Witamina E, magnez, cynk) oraz cały szereg karotynid, które wchodzą w skład kompleksu bioorganomineralnego, a wszystko to w optymalnej dawce dla zachowania zdrowia.

Cena detaliczna:
91,00 PLN
Cena hurtowa:
72,90 PLN (12 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe


Dakseen Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

BATONY ODŻYWCZE DAKSEEN dodatki spożywcze Dr Nona
to wspaniały środek odżywczy dla osób chorych i zdrowych, dla dorosłych i dzieci, ponieważ zawiera kompleks wszystkich witamin i minerałów pochodzenia naturalnego, jak również jest silnym antyoksydantem. Dakseen wspiera również normalne funkcjonowanie mikroflory jelit i uaktywnia wydalanie substancji toksycznych z organizmu. Połączenie kompleksu witamin z minerałami Morza Martwego (wapń, magnez, cynk, mangan i inne) wspomaga naturalny proces przemiany materii, natomiast zawartość błonnika roślinnego oraz długość rozpadu fruktozy pomaga perystaltyce jelit i dłużej utrzymuje wrażenie sytości. Preparat nie zawiera cholesterolu i praktycznie żadnych tłuszczów.

Cena detaliczna:
152,00 PLN
Cena hurtowa:
121,40 PLN (20 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

Soupseen Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

ZUPA REGENERUJĄCA SOUPSEEN dodatki spożywcze Dr Nona
to to idealne środowisko odżywcze, w którym wielokrotnie wzmacnia się działanie naszych preparatów w kapsułkach. Z uwagi na system autotroficzny i kompleks bioorganomineralny, zupa ta zalecana jest chorym na niewydolność sercowo-naczyniową, mającym problemy z przemianą materii, układem moczowym, pokarmowym, skórą i inne. Soupseen zawiera kapsułki z fragmentami kompleksu bioorganomineralnego, umożliwiającego przedostanie się biologicznie aktywnych substancji w niezmienionej postaci, aż do śluzówki jelit. Sposób ten wpływa dodatnio również na inne procesy zachodzące w organizmie, uaktywniając ich funkcję.

Cena detaliczna:
152,00 PLN
Cena hurtowa:
121,40 PLN (20 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe