Portal prowadzi grupa niezależnych
dystrybutorów Dr Nona International Ltd.
Odsłon strony:
610179
Polski English Espanol Deutsch US English

Sklep Dr Nona

Kosmetyki pielęgnacyjne

Kosmetyki pielęgnacyjne Dr Nona - preparaty ziołowe - Sklep Dr Nona

Cechą charakterystyczną preparatów firmy Dr Nona, odróżniającą je od produktów kosmetycznych zapełniających współczesny rynek (także od produktów niektórych izraelskich firm), jest unikalne połączenie środków kosmetycznych i fitoterapeutycznych oraz biologicznego komponentu, otrzymywanego z pomocą wysokiej biotechnologii (HI-TECH), z archebakterią z Morza Martwego. Ten specyficzny sposób połączenia jest opatentowany przez firmę Dr Nona.

Tradycyjne, wysokiej jakości olejki eteryczne, takich jak używa się we Francji, bardzo dobrze wchłaniają się przez skórę ale mają odczyn pH kwaśny (około 3) i wysoką lotność niektórych komponentów, co nie pozwala zapewnić odpowiedniej trwałości produktom kosmetycznym. Stworzony na bazie oryginalnej technologii kompleks bioorganomineralny zawiera cenne elementy fitoterapii, ekologicznie czystych olejków roślinnych i ekstraktów oraz zalety leczniczych minerałów Morza Martwego. Przy tym pH kompleksu zbliża się do naturalnej kwasowości ludzkiej skóry (5,5 - 6), a preparaty wytworzone na jego bazie znakomicie wchłaniane są przez skórę oraz zachowując wspaniałe kosmetyczne i terapeutyczne właściwości, nie tylko wykazują znakomite miejscowe działania, ale wspomagają regenerację całego organizmu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ponad 40 preparatów kosmetycznych dla każdego członka rodziny, których skuteczność potwierdzono w praktyce klinicznej i w codziennym użytkowaniu.

Pielęgnacja ciała Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe
Pielęgnacja ciała
Pielęgnacja twarzy Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe
Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja włosów Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe
Pielęgnacja włosów
 
Pielęgnacja dloni Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe
Pielęgnacja dłoni
Higiena Jamy ustnej Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe
Higiena jamy ustnej
Pielęgnacja dla mężczyzn Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe
Pielęgnacja dla mężczyzn