Portal prowadzi grupa niezależnych
dystrybutorów Dr Nona International Ltd.
Odsłon strony:
599459
Polski English Espanol Deutsch US English

Sklep Dr Nona

Cleanseen

Kup teraz >>
Cena detaliczna: 212,00 PLN
Cena hurtowa: 170,00 PLN (28 pkt.)


Cleanseen suplement diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

Forum Dr Nona | Preparaty ziołowe


Cleanseen odtwarza perystaltykę jelit drogą naturalną (czyli wpływa na aktywność motoryczną w przewodzie pokarmowym, która powoduje przesuwanie pokarmu z przełyku aż do jego końcowego odcinka czyli odbytnicy), nie wywołuje biegunek, kolek i wzdęć. Preparat stosowany jest do wspomagania pracy jelit, oraz w celu oczyszczania organizmu i usunięcia substancji toksycznych. Zalecany jest jako środek wspomagający pracę układu pokarmowego, oraz do tworzenia prawidłowej mikroflory jelit i aktywacji przemiany materii, przy pracy siedzącej i mało ruchliwym trybie życia, przy dietach i odchudzaniu się. Oczyszcza kosmki jelitowe i wzmaga ich perystaltykę drogą naturalną, nie wywołując biegunek, kolek i wzdęć brzucha.
Zawiera zestaw ziół naturalnych. W połączeniu z kompleksem bioorganomineralnym z Morza Martwego działają jak "szczotka", oczyszczając i regenerując kosmki jelitowe i funkcje naszego układu żołądkowo-jelitowego. Najważniejsze jest to, że Cleanseen nie jest środkiem rozwalniającym, przeczyszczającym, a w naturalny sposób przywraca perystaltykę jelit.
Uczestnicząc w procesie regenracji funkcji jelit i tworzeniu naturalnej flory bakteryjnej śluzówki Cleanseen jest niezastąpionym suplementem spożywczym dla naszego organizmu, zwłaszcza kiedy odżywiamy się nieprawidłowo i prowadzimy niehigieniczny tryb życia.
Główne składniki to:

  • Mięta pieprzowa - posiada właściwości rozkurczowe, znieczulające, żółciopędne, łagodnie przeczyszczające oraz antyseptyczne. Stosowana jest w stanach problemowych przewodu pokarmowego, przy podwyższonej kwasowości, wpływa dobroczynnie na wątrobę i pęcherzyk żółciowy jako środek regenerujący i żółciopędny oraz jako środek przeciwwymiotny. Zawiera olejki eteryczne działające znieczulająco w bólach żołądka, jelita, wzdęciach i zatruciach pokarmowych. Oprócz tego, stosuje się ją w bólach głowy i innych schorzeniach układu ruchu.

  • Daktyle - są bogate w substancje włókniste niewchłaniane przez organizm, które aktywizują przemianę materii w organizmie i korzystnie wpływają na funkcje regulacji poziomu cholesterolu we krwi.

  • Anyż pospolity - posiada właściwości rozkurczowe i znieczulające, zwiększa produkcję wydzieliny śluzówki. Stymuluje procesy trawienia. Ma działanie moczopędne, wspomaga normalne procesy regulacji ciśnienia krwi.

  • Korzeń rabarbaru - jest źródłem substancji włóknistych nie wchłanianych przez organizm. Posiada właściwości osłaniające i oczyszczające przewód pokarmowy. Nie wywołuje objawów spastycznych. Ma działanie cytotoksyczne i immunostymulujące.

  • Ekstrakt ze śliwki suszonej - dezynfekuje jelita, pobudza perystaltykę jelit i proces trawienia. Posiada działanie moczopędne i łagodnie przeczyszczające.

  • Kompleks bioorganomineralny - zawiera sód, mangan, cynk, magnez, potas, siarkę, chlor i wiele innych pierwiastków. Oddziałuje jako protektor błon komórkowych przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki, oraz jako korektor uszkodzeń struktur nukleinowych materiału genetycznego.


Wskazania:
Biologicznie aktywny dodatek do pożywienia suplement diety Cleanseen firmy Dr Nona stanowi uzupełnienie normalnej diety w witaminy, mikroelementy i biologicznie aktywne związki. Zalecany w charakterze środka oczyszczającego organizm z toksyn i złogów, wspomagającego odchudzanie i regulucje procesów przemiany materii.

Przeciwwskazania:
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Skład i forma preparatu - 60 kapsułek żelowych po 390 mg

Skład jednej kapsułki:
Wartości odżywcze1 kapsułka% RDA
Mięta pieprzowa90 mg-
Anyż (korzeń)90 mg-
Ekstrakt z owoców120 mg-
RDAZalecane dzienne spożycie%

Dawkowanie:
2 kapsułki dziennie po obiedzie lub kolacji, popić szklanką wody. Efekty działania preparatu zauważalne są po 2-3 dniach stosowania, w zależności od indywidualnych cech organizmu.

Warunki przechowywania:
Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nazwa producenta:
Dr. Nona International Ltd., Israel.