Portal prowadzi grupa niezależnych
dystrybutorów Dr Nona International Ltd.
Odsłon strony:
599487
Polski English Espanol Deutsch US English

Sklep Dr Nona

Femseen

Kup teraz >>
Cena detaliczna: 212,00 PLN
Cena hurtowa: 170,00 PLN (28 pkt.)


Femseen suplement diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

Forum Dr Nona | Preparaty ziołowe


Femseen to wspaniały, naturalny preparat uspokajający. Dobroczynnie wpływa na organizm w stanach podwyższonej nerwowości, reguluje fazy snu. Korzystnie wpływa na układ krwionośny, wspiera kobiety w trakcie menopauzy. Wspomaga procesy odmładzania kobiecego organizmu, wyprodukowany na bazie fitoestrogenu soi.
W okresie menopauzy (45-55 lat), kobiecy organizm cierpi na szereg objawów zachwiania równowagi całego układu nerwowego i hormonalnego, ze względu na niski poziom estrogenów we krwi. Wśród zaburzeń charakterystycznych dla okresu przekwitania możena wymienić:

  • Zaburzenia naczyniowo-ruchowe - uderzenia "gorąca", szum w uszach, migotanie przed oczami, bóle głowy, dreszcze, napady bicia serca, zawroty głowy, nudności, nadciśnienie.

  • Zmiany psychiczne m.in. zmienność nastrojów, nerwowe podniecenie, zaniki pamięci, przygnębienie.

  • Sztywność i osłabienie kończyn, uczucie zimna i mrowienia w kończynach, bolesne obrzmienia.

Przyjmując estrogeny (leki hormonalne), można złagodzić wyżej wymienione dolegliwości, lecz w niektórych schorzeniach preparaty hormonalne są niewskazane. W związku z tym, sporo kobiet nie stosuje terapii hormonalnej. Jest jednak sposób na to, aby w okresie menopauzy pozostać pełną energii, seksu i w dobrym nastroju. Używając preparatu kobieta znowu poczuje się młoda, energiczna i pełna życia. Femseen pomoże zmniejszyć wagę ciała, ujędrni skórę, usunie nieprzyjemne uderzenia krwi do mózgu, dobroczynnie wpłynie na pracę serca, korzystnie wpłynie na kości.Wskazania:
Biologicznie aktywny dodatek do pożywienia suplement diety Femseen firmy Dr Nona stanowi uzupełnienie normalnej diety w witaminy, mikroelementy i biologicznie aktywne związki. Zalecany w charakterze środka wzmacniającego i regulującego organizm w czasie okresu menopauzy.

Przeciwwskazania:
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Skład i forma preparatu - 60 kapsułek żelowych po 390 mg

Skład jednej kapsułki:
Wartości odżywcze1 kapsułka% RDA
Ekstrakt sojowy325 mg-
Flawonoidy17,5 mg-
RDAZalecane dzienne spożycie%

Dawkowanie:
2 kapsułki dziennie (1 kapułkę rano i 1 kapsułkę wieczorem) w trakcie posiłku, popić szklanką wody.

Warunki przechowywania:
Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nazwa producenta:
Dr. Nona International Ltd., Israel.