Portal prowadzi grupa niezależnych
dystrybutorów Dr Nona International Ltd.
Odsłon strony:
610183
Polski English Espanol Deutsch US English

Sklep Dr Nona

Zastosowanie preparatów

Wskazania terapeutyczne i zastosowanie preparatów firmy Dr Nona zostały dokładnie omówione w trzech poniższych publikacjach.
Proponowane w publikacjach zestawienie preparatów (kosmetyki leczniczej, dodatków spożywczych i suplementów diety) mają charakter ogólnej rekomendacji. W każdym konkretnym przypadku powinno się stosować indywidualny program kuracji, oparty w dużej mierze na podejściu empirycznym.
Oczekiwane skutki działania naszych preparatów, występują zazwyczaj po dłuższym okresie ich stosowania (choć możliwe są szybkie efekty po jednorazowym zastosowaniu).
Wszystkie preparaty kosmetyczne firmy Dr Nona są sterylne. Należy jest stosować w niewielkich ilościach na skórę lub śluzówkę, ponieważ znakomicie się wchłaniają, a substancje biologicznie aktywne są bardzo stężone. Dzięki temu nakłady finansowe na nasze produkty są mniejsze niż na podobne innych firm.

Zapraszamy do lektury (format: książka multimedialna):

Cud soli z Morza Martwego Cud soli z Morza Martwego

Stosując Sole firmy Dr Nona otrzymujesz niepowtarzalną okazję doświadczenia uzdrawiającego działania Morza Martwego. W tej broszurce znajdziesz bardzo cenne wskazówki dotyczące praktycznego ich wykorzystania w przypadku konkretnych dolegliwości.
 
Praktyczne zalecenia w stosowaniu preparatów Dr Nona Praktyczne zalecenia w stosowaniu preparatów Dr Nona

Książka napisana przez lekarza Dr Elenę Jeriominę na prośbę Klientów i Konsultantów. Zawiera sprawdzone w wieloletniej praktyce, gotowe zestawy produktów do stosowania w konkretnych problemach.
 
U źródeł życia Dr Nona U źródeł życia

Niezastąpiona skarbnica podstawowej wiedzy dla każdego użytkownika produktów Dr Nona. W książce tej znajdziesz zarówno porady dr Nony jak i podstawowe informacje na temat zdrowego, mądrego życia. Dowiesz się jak dbać o siebie stosując produkty zapobiegawczo, co robić jak też które produkty stosować kiedy pojawi się problem zdrowotny.