Portal prowadzi grupa niezależnych
dystrybutorów Dr Nona International Ltd.
Odsłon strony:
610192
Polski English Espanol Deutsch US English

Sklep Dr Nona

Zostań konsultantem

Oferta przeznaczona jest dla osób, które są zdecydowane na propagowanie zdrowego stylu życia oraz zarabiania w firmie, prowadzenia tzw. "Zdrowego biznesu". Za naszym pośrednictwem możecie Państwo zarejestrować się w firmie Dr Nona International Ltd. (licencja).

Podpisanie licencji (uzyskanie numeru ID) odbywa się online w formie elektronicznej! Rejestracji mogą dokonać osoby pełnoletnie, które nie posiadają jeszcze swojego numeru klienta, lub ich licencja wygasła. Licencja ważna jest 12 miesięcy od ostatniego zakupu.

Każdy produkt posiada swoją wartość punktową. Wartości punktów znajdziecie Państwo przy każdym produkcie na naszej stronie. W każdym miesiącu tylko dla stałych klientów firma przygotowuje specjalne promocje -> Obecna oferta miesiąca.

Dla osób, które chcą zostać dystrybutorami lub kupywać preparaty w większej ilości, zalecamy dokonać pierwszego zakupu na min. 100 pkt. (ok. 550 PLN). Takie zamówienie automatycznie uruchomi w komuterowym systemie proces gromadzenia punktów indywidualnych. Co to oznacza? Każdorazowe zakupy dokonywanie w firmie Dr Nona sumują się. Jeżeli suma punktów za zakupione preparaty przekroczy 700 pkt. automatycznie zaczynają Państwo kupować ze zniżką 33 %. Taki rabat jest stale przypisany do Państwa konta (nawet przy zakupie 1 preparatu) do momentu uzystania 4499 pkt.. W chwili kiedy Państwa saldo przekroczy 4500 pkt. obowiązuje Państwa ostateczny a zarazem najwyższy próg rabatowy 40 %.

UWAGA! Proces rejestracji klientów i dystrybutorów przebiega w ten sam sposób.
Rejestracja / podpisanie licencji jest niezobowiązujące!
Podpisanie licencji upoważnia do zakupów w cenach hurtowych bezpośrednio w hurtowni.

Informacja dla osób, które podpisują licencję jako dystrybutor:
Osoby prowadzące sprzedaż produktów powinny postępować zgodnie z obowiązującym prawem w danym państwie. Pamiętaj aby zapoznać się z nim zanim rozpoczniesz działalność dystrybutora. Aktualne cenniki można pobrać tutaj.

Sklep hurtowy dla stałych klientów: www.sklep.drnonaworld.pl (login otrzymasz e-mailem po rejestracji)

Wybierz jedną z poniższych opcji rejestracji:

Samodzielna rejestracja Dr Nona


Jeśli macie Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania prosimy o kontakt z nami pod jednym z w/w numerów telefonów lub o przesłanie do nas wypełnionego poniższego formularza zapytania. Nasz konsultant odpowie na Państwa email najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Dodatkowe pytanie dotyczące rejestracji:
Imię i nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Treść pytania:
Materiały dla konsultantów:

Katalog produktów Dr Nona Katalog produktów Dr Nona

Najnowsza edycja katalogu produktów firmy Dr Nona w przepięknej szacie graficznej. W katalogu znajdziesz opis i zastosowanie wszystkich produktów Dr Nona. Podział preparatów na kategorie, ułatwi Państwu nawigację w celu zapoznania się z ofertą firmy.
 
Plan marketingowy Dr Nona Plan marketingowy Dr Nona

Plan Marketingowy firmy Dr Nona International Ltd., to zbiór reguł, które mówią, w jaki sposób zwiększać swój upust na produkty oraz osiągać dochody poprzez rozbudowę sieci, w ustalonym przez siebie tempie, zgodnie z własnymi możliwościami.
 
Cennik dla konsulatanta Dr Nona Cennik produktów Dr Nona dla konsultanta

Aktualny cennik preparatów Dr Nona z dodatkowymi kolumnami, które uwzględniają 20 % rabat na cały asortyment produktów.